KONST / Oljemålningar / Oljemålning 5707885
nr 570 7885
1800-tal, Sign, Landskap med vattendrag, "The Petteril Cumberland"
Kondition: krackeleringar
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 9 mars 2009
kl 17:48:40
9/3 17:43:24
Signe Persson-Melin (f. 1925)